29 червня, в Трускавецькій бібліотеці-філії №1 відбулося відкриття кіноклубу про права людини Docudays UA “Територія”, керівник та модератор Віра Савка.

      Відкриття було приурочене 20-й річниці Конституції України. Адже це основний закон держави Україна, яким усім громадянам країни гарантовані права людини, що записані в Загальній Декларації прав людини.

      Крім презентації самого кіноклубу, присутні переглянули відеоролик «Історія прав людини», щоб зрозуміти, що таке права людини, що лежить в їхній природі та коли виникла і як розвивалася ця ідея.

       А потім всі мали можливість переглянути та обговорити документальний фільм «Самооборона», режисера Сергія Лисенка. І зійшлися на тому, щоб ми могли реалізовувати права людини, повинне прийти усвідомлення до кожного, що держава починається з нас самих, з нашої активності, бажання мати ці права, адже ми маємо насправді стільки прав, скільки готові мати, відстоювати це право.

      Кіноклуб буде збиратися щомісяця, тож слідкуйте за нашими анонсами і приєднуйтесь, щоб мати можливість дивитися безкоштовно дуже якісні фільми з колекції Міжнародного фестивалю документального кіно DocudaysUA.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту