Обґрунтування технічних та якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовник: Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради

«Капітальний ремонт вул. Л.Українки (від вул.Стефаника до ж/б № 49 по вул. Л.Українки) в м.Трускавець Львівської області (Коригування) (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

Ідентифікатор закупівлі  UA-2023-08-11-007792-a

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Необхідність в проведенні капітального ремонту вул. Л.Українки   в м.Трускавець Львівської області виникла у зв’язку з незадовільним станом даної вулиці. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженої проектно – кошторисної документації.

Проектом передбачено комплекс заходів, який призначений для покращення транспортно-експлуатаційних показників проїзду за рахунок підсилення існуючого дорожнього одягу з вирівнювання поздовжнього профілю з коригуванням існуючих поперечних профілів, вдосконалення системи поздовжнього водовідводу та забезпечення організації водовідведення з проїзної частини.

Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт вул. Л.Українки (від вул.Стефаника до ж/б № 49 по вул. Л.Українки) складена для забезпечення основних технічних параметрів з дотриманням вимог ДБН В.2.3.-5:2018, використанням діючих нормативних документів і типових проектів.

Якість, технологія та організація виконання робіт має відповідати нормам діючих нормативно-правових актів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, яка складена відповідно до вимог Кошторисних  норм України  «Настанова з визначення вартості будівництва» , «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектнї документації на будівництво»  та затвердженого Експертного звіту (позитивного) щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом: «Капітальний ремонт вул. Л.Українки (від вул.Стефаника до ж/б № 49 по вул. Л.Українки) в м.Трускавець Львівської області (Коригування)» №ЛВ0066-5957-23/УЕГ/А від 27.03.2023 р. Експертиза проведена ТОВ «Укрекспертиза груп». Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі зведеного кошторисного розрахунку «Капітальний ремонт вул. Л.Українки (від вул.Стефаника до ж/б № 49 по вул. Л.Українки) в м.Трускавець Львівської області.Коригування.», а саме розраховані витрати, які несе Підрядник під час виконання робіт із відмінусуванням витрат, які несе Замовник самостійно та становить 3 353 506,80 грн. з ПДВ.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Капітальний ремонт вул. Л.Українки (від вул.Стефаника до ж/б № 49 по вул. Л.Українки) в м.Трускавець Львівської області.Коригування (ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) » – закупівля оголошена на очікувану вартість відповідно до розробленої і затвердженої у встановленому порядку проєктно – кошторисної документації і відповідає розрахунку видатків до кошторису Трускавецької міської територіальної громади на 2023 рік (спеціальний фонд) за КПКВК 1217461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету», КЕКВ 3132,  відповідно до рішення від 23.02.2023р.№2852 “Про внесення змін до бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2023 рік”.

Перейти до вмісту