3 грудня Трускавець підтримує міжнародну ініціативу відзначення Дня людей з інвалідністю

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. День закликає владу, громадські організації, медичні заклади, мешканців, усіх небайдужих більше зусиль спрямувати на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.

У Трускавецькій міській раді для відзначення Дня інваліда підготували чимало цікавих заходів. Зокрема 2 грудня о 14:00 в Народному домі відбудуться урочистості за участі священнослужителів, міського голови Андрія Кульчинського, громадських організацій. Будуть вручені подяки та грамоти найкращим благодійникам останніх 8 років, яких визначили в Асоціацій інвалідів Трускавця, ними стали: Лев Грицак, Володимир Казявкін, Юрій Остапчук.

Також  трускавчан, які мають інвалідність, 3 грудня о 10:00 запрошують до бібліотеки-філії №1 на семінар-тренінг «Повір у себе». Тут заходи заплановані з перервою на каву до 16:00.

Окремою буде програма для дітей з інвалідністю. 12 діток поїдуть у Львівський цирк. Дельфінарій «Оскар» також безкоштовно запрошує на виставу.

Присвячений Дню людей з інвалідністю у місті відбудеться шахово-шашковий турнір.   

Трускавецька міська рада з неабиякою приємністю приєднується  до міжнародної ініціативи і бажає  всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність та право на соціальне життя інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *