Тісна співпраця місцевої влади та правоохоронних органів дає позитивні плоди

15 серпня у м. Трускавці в приміщенні актової зали міськвиконкому відбулася зустріч представників Національної поліції України, органу місцевого самоврядування та громадськості. Робоча зустріч проходила в режимі, наближеному до прийому громадян, з метою встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, задля підвищення загального рівня правопорядку на території громади, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців громади.

Зустріч організували та провели представники керівництва управління головної інспекції Головного управління Національної поліції у Львівській області. Вона була анонсована на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради та в соцмережах (Фейсбук, Телеграм), так що прийти на зустріч могли всі охочі.

Трускавецьке міське відділення поліції (відділення поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області) на зустрічі репрезентували начальник відділення Олександр Закутний, заступник начальника відділення Любомир Цісельський та інші уповноважені особи.

Міську владу Трускавця представляли міський голова Андрій Кульчинський та начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи Юрій Солян.

Активними на зустрічі були ветерани правоохоронних органів (міліції) Теодозій Копко та Ярослав Козар.

У своєму виступі міський голова Андрій Кульчинський наголосив на тому, що безпека в місті-курорті та у всій Трускавецькій громаді є одним з головних пріоритетів. Тому громада вкладала кошти у встановлення камер відеоспостереження, виділяла фінанси на закупівлю автомобіля для потреб патрулювання, завжди йшла назустріч потребам працівників правоохоронних органів. Свій результат дали і повна відмова від централізованого опалення та ЖЕКів (перші в області), що стимулювало створення ОСББ, встановлення камер відеоспостереження в багатоквартирних будинках за кошти ОСББ, очищення підвалів та горищ від захаращень тощо. «Ми зробили все для того, щоб позбавити можливості окремі неблагополучні елементи втілювати в життя «теорію розбитих вікон», – зазначив міський голова.

Начальник Трускавецького відділення поліції, підполковник поліції Олександр Закутний розповів про ті виклики, які постали перед відділенням з початком повномасштабної агресії рф. Серед великої кількості біженців (ВПО), які прибули до Трускавця, були і кримінальні елементи, тож роботи у трускавецьких поліцейських не бракувало. Вимкнення світла в зимовий період теж стало викликом, адже збільшилася кількість ДТП та квартирних крадіжок, не всі камери відеоспостереження мали автономне живлення, а це ускладнювало пошук правопорушників. Та правоохоронці з гідністю справилися з викликами воєнного часу.  

Заступниця начальника управління головної інспекції ГУ НП у Львівській області Галина Смук наголосила на тому, що зараз непрості часи для всієї України, але поліція працює в режимі 24/7, щоб забезпечити правопорядок, не допустити правопорушень, сприяти позитивному клімату в суспільстві. Немаловажну роль у цьому відіграє просвітницька робота, котру поліцейські проводять спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Поліцейські висловили сподівання, що позитивна співпраця, котра зараз є між правоохоронцями та владою Трускавця, триватиме і надалі.

Перейти до вмісту