Напередодні 51 позачергової сесії міської ради відбулося засідання двох депутатських комісій: бюджетної та з питань ЖКГ.

На бюджетній комісії, котру провів її голова, депутат Анатолій Стародуб, розглянули питання змін до бюджету. Левова частина коштів скеровується на потреби безпеки (дооблаштування укриттів) та пріоритетні потреби громади.

Майже двогодинна дискусія, в якій найактивнішу участь взяли депутати Андрій Остапчук, Анатолій Стародуб, Богдан Габшій, начальник фінуправління Микола Федоричак та міський голова Андрій Кульчинський, мала на меті якомога раціональніше використати кошти громади. Піддавалися сумніву доцільність таких видатків як закупівля машини для потреб поліції на суму 961 тис. грн. чи половинчасті кроки, коли починаємо робити відразу декілька об’єктів, а коштів на завершення може не вистачити. За словами Анатолія Стародуба, з вересня скоротяться надходження до міського бюджету, тож замість розпилятися на все, потрібно, наприклад, до зими завершити ремонт амбулаторії в Доброгостові.

Депутатам опонував міський голова, котрий зазначив: є ризик, що виділення великої суми коштів на якийсь один об’єкт просто заморозить наші кошти, а гарантії, що роботи в цьому році завершаться, ніхто не дасть.

Як завжди, істина криється десь посередині. Тож сила Трускавецької громади в тому, що тут завжди шукають компроміс, доходять до консенсусу, а все – завдяки спільного громадського блага! Так було і цього разу на депутатській бюджетній комісії.

Окрім підвалів у школах, центральній бібліотеці міста та в «Спортовці», які слугуватимуть укриттями, кошти планується виділяти і для ремонту Народних домів у Станилі, Доброгостові та Орові, завершення ПЛР-лабораторії та трьох палат реабілітаційного відділення в міській лікарні. Але остаточне рішення – все-таки за сесією, котра засідатиме завтра.

Окремо на бюджетній комісії обговорили пропозиції як ще Трускавецька громада може допомогти нашим військовим, нашим ЗСУ. Бо це теж – інвестиція в безпеку, і на це є величезний запит громадськості по всій Україні.

На комісії з питань ЖКГ, котра пройшла під головуванням Мар`яни Губицької, розглянули питання внесення змін до рішення №1455 від 26.10.2021р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки». Мова про виділення коштів на покращення благоустрою в селах (закупівля обладнання, матеріалів, прокопка водостічних канав) та місті (ремонт пішохідних доріжок, виготовлення ПКД).

Також планується розпочати процедуру виготовлення проектно-кошторисної документації для реставрації надкаптажної споруди «Едвард», котра є на балансі в КП «Парк курортний». Реставрація може обійтися орієнтовно в 1 млн. 350 тис. грн., наразі планують виділити 200 тис. грн.

Перейти до вмісту