Активна молодь Трускавця – на форумі можливостей #Не_формат

Активна молодь Трускавця – на форумі можливостей #Не_форматФорум неформальної освіти #Не_формат відбувся у Центрі Шептицького УКУ 24 червня. Його провели вже вчетверте. Організаторами є громадська організація «Медіаторія» спільно з Львівським обласним молодіжним центром за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОВА. Участь у заході взяли понад 150 молодіжних лідерів з усієї Львівщини.   Трускавець представили старшокласники СЗШ №3 Степаницький Юрій, Пастарнак Олександр, Гербʼяк Юрій, а також студентки-першокурсниці Дрогобицького педагогічного університету, трускавчанки сестри Адріана і Валентина Янів, вихованки Будинку учнівської творчості. Заохотила юнаків і дівчат до участі у форумі Олександра Дирко, головний спеціаліст з виховної роботи з позашкільної освіти ТМР.

Основна тематика цьогорічного форуму – це аналіз реалій в яких ми живемо через призму психології, волонтерства та культури. Його основна мета була спільно з молоддю Львівщини проаналізувати, який шлях ми як суспільство пройшли після початку повномасштабної війни та спробувати сформувати уявлення про те, що нас чекає попереду, яке місце молоді у творенні майбутнього України.

Форум об’єднує представників молодіжних рад, учнівське самоврядування, громадські організації, активних школярів, студентів ВНЗ та відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні. Наші молоді хлопці та дівчата з Трускавця, які поїхали на форум також беруть активну участь у суспільному житті громади. Наприклад, учні школи були ініціаторами депутатського звернення щодо встановлення біля їхньої школи велопарковок. Їм вдалося донести своє прохання до депутатки Марії Настьошин і переконати винести це питання на сесію, у результаті питання було позитивно сприйняте і підтримане радою. Сестри Янів, окрім мистецьких акцій, провели чимало днів як волонтери у прихистку для переселенців на базі СЗШ№1.

«Форум можливостей NEFORMAТ – цікаво, пізнавально, новий досвід, нові знайомства, можливості, мотивація змінюватися!Розмовляли про культуру, психологію, наше сьогодення, волонтерство, яким чином ми спонсоруємо росію, споживаючи російський контент та про попит на українських виконавців. Про те, як позбутися російського в стрічці соціальних мереж, як керувати агресією, страхом. Як війна впливає на розвиток економіки на Львівщині, як розвиток економіки впливає та впливатиме на життя молоді в Україні!», – поділилась міркуваннями, Адріана Янів.

Юнаки та дівчата повернулись із форуму сповнені позитивних вражень. Вони відмітили високий рівень організації, актуальну тематику лекцій та переконливість спікерів.  Там набули нового досвіду про лідерство і суспільну думку, зрозуміли як вони самі впливають на однолітків і як потрібно змінюватись, аби допомагати Україні перемагати окупанта на всіх фронтах.

Перейти до вмісту