Андрій Кульчинський – міський голова, подякував службам за належну організацію святкувань: Дня Незалежності й 160 річниці з дня народження І. Франка

На понеділковій нараді, Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця подякував усім службам та працівникам міської ради, які організовували святкування Дня Незалежності та 160 річчя від дня народження Івана Франка. Відмітив, що заходи пройшли на високому рівні, а також зазначив, що слід готуватись до наступних, адже незабаром Трускавець святкуватиме ювілей 190 років курорту. Для цього в міському бюджеті слід закласти кошти на вуличні вистави, які створюють вишукану атмосферу свята та позитивно впливають на імідж Трускавця. 

Також, Андрій Кульчинський, торкнувся важливого питання – пільгового проїзду громадян. Та наголосив, що, загалом, питання пільгового проїзду вирішене. Комісія, яка обстежувала роботу перевізників та вираховувала об’єктивну кількість пільговиків, надала висновки та рекомендації. Після прийняття виконкомом відповідного рішення, кошти за трускавецьких пільговиків будуть освоєні та перераховані перевізникам. Відтак, мешканці-пільговики, можуть користуватись міським громадським транспортом без обмежень.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту