Запрошуємо до участі у Всесвітньому дні прибирання!

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якій бере понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». На Львівщині акція проходитиме в різних громадах у різні дні тижня.

13 вересня 2023 року (середа) Трускавецька громада з метою поліпшення екологічної ситуації України долучається до акції, основною метою якої є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

У зв’язку з воєнним станом учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених органами місцевого самоврядування локаціях, попередньо пройшовши інструктаж із техніки безпеки та навчання. Пам`ятаймо, що під час сигналу тривоги потрібно спускатись в укриття.

Прохання не публікувати адреси локацій та час прибирання на відкритих інформаційних ресурсах, а сторіси та пости в соціальних мережах робити не раніше ніж через 2 години після завершення прибирання на локаціях.

Перейти до вмісту