Пам`ятаємо наших Героїв: Роман Огірчак

Рівно рік тому, 22 липня 2022 року під час ракетного обстрілу на лінії фронту загинув старший сержант Збройних Сил України, трускавчанин Роман Євгенович Огірчак.

Народився Роман 22 січня 1967 року. Закінчив Трускавецьку середню школу №2, а згодом геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Залишився працювати у своїй альма-матер – інженером-геологом науково-дослідної частини геологічного факультету ЛНУ. Згодом виїхав за кордон на заробітки, працював у чеській Празі. З початком повномасштабної агресії рашистів не задумуючись повернувся в Україну у віці 55 років.

На початку березня 2022 р. проходить вишкіл у одному з навчальних центрів ЗСУ. Потім кілька місяців Роман Огірчак разом зі своїми бойовими побратимами успішно стримував атаки рашистів на півдні України. Але 22 липня 2022 року рашистська ракета обірвала життя Романа, залишивши вдовою дружину Наталію, а сиротами трьох синів – Андрія, Миколу та Олексія. Поховали Героя у Трускавці 28 липня 2022 року.

Вічна слава і вічна пам`ять воїну-Герою Роману Огірчаку та всім, хто поліг за волю та незалежність України. Пам`ятаємо наших Героїв!

Перейти до вмісту