17 квітня працівники служби МНС відзначали День пожежної охорони. Привітали працівників Трускавецького міського відділу служби з надзвичайних ситуацій: Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, Сергій Дмитровський, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Юрій Кагітін, заступник з державного нагляду та контролю Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Андрій Кульчинський відзначив оперативність керівництва Трускавецького міського відділу служби з надзвичайних ситуації за виконання міської цільової програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, яку нещодавно прийняли на сесії. Відтак, вже сьогодні міським відділом закуплено: десять спеціальних захисних для пожежників костюмів, одну електростанцію, п’ять захисних пожежних шоломів, один електричний компресор.

«Я прихильник профілактики. Проте, коли виникає надзвичайна ситуація, наші рятівники мають бути впевнені у своїй безпеці. Від цього залежить найцінніше – наше та їхнє життя», – прокоментував закупівлю захисних костюмів та обладнання Андрій Кульчинський.

Сергій Дмитровський відмітив, що Трускавецький міський відділ служби з надзвичайних ситуацій є одним із найкращих в області. Також висловив подяку міському голові за підтримку міського відділу та подарував Андрію Кульчинському скульптуру покровителя пожежних св. Флоріана, щоб той оберігав Трускавець. Більше фото https://www.facebook.com/tmr.gov.ua/posts/1706961576255931

Залишити відповідь

Перейти до вмісту