Безпека в місті: у поліції закликають встановлювати камери відеоспостереження в усіх навчальних закладах, будинках, комерційних установах

 На понеділковій нараді Максим Гук, начальник Трускавецького відділення поліції звернувся до трускавчан з проханням враховувати фактор безпеки при будівництві нових та реконструкції старих будівель. Камери відеоспостереження, їх Максим Гук закликає встановлювати якнайбільше. А, головне, про відеоспостереження мають дбати керівники навчальних, позашкільних закладів міста, там де його ще немає. За його словами, це дозволить працівникам поліції швидше викривати злочини, чи правопорушення й знизить фактор занепокоєння про власну безпеку мешканців міста.
 Слід відзначити, що керівництво Трускавця має ідентичну позицію і пропонує співпрацю. Надалі продовжує реалізовувати програму «Безпечне місто». Так у Трускавці працює 24 камери відеоспостереження, в тому числі на виїздах з міста. Завдяки співпраці поліції та міської ради правоохоронцям був наданий прямий доступ до усіх міських камер. Андрій Сегер, начальник відділу комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформації зазначив, що невдовзі для роботи поліції буде відкритий доступ ще до 8 камер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *