Навчання для вчителів української мови

4 лютого 2025р. на базі СЗШ №3 м. Трускавця відбулося навчання для вчителів української мови та літератури Трускавецької ТГ.

Жанна ГАВРИЛИК, консультант ЦПРПП ознайомила присутніх з основними методами та прийомами роботи вчителя на уроці для формування емоційної складової сучасного уроку української мови та літератури. В умовах НУШ важливу роль відіграє емоційне налаштування на урок. Тому в робочому арсеналі вчителя повинні бути такі форми та методи організації уроку, які би могли з’ясувати емоційну готовність учня, зокрема, афірмації, сугестії, кольоротерапії, звукова гімнастика, музика, дихальні вправи, емоційні постери, притчі, ігри кокології. Обов’язок педагога  Нової української школи – це пошук таких форм проведення уроку, які захопили б, принесли радість і задоволення.

Другу частину зустрічі на тему «Рекомендації щодо складання календарно-тематичного планування з української мови» провела Наталія ГРИЦИК, заступник директора Модрицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, тренер НУШ з мовно-літературної галузі. Педагоги теоретично ознайомилися з особливостями складання КТП відповідно до Модельної навчальної програми за вимогами Державного стандарту базової середньої освіти в контексті Концепції «Нової української школи», а згодом практично спробували укласти КТП з української мови для 5 класу до розділу «Лексикологія» з очікуваними результатами, видами діяльності, групами результатів.

Під час навчання педагоги, розвиваючи прогностичну компетентність, навчилися формувати цілі освітнього процесу та прогнозувати його результати, планувати навчальні заняття на основі модельних навчальних програм, складати календарно-тематичне планування.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc