Депутат Микола Сеньків вийшов з фракції «КУНу», причина шокувала всіх присутніх

Сьогодні, на пленарному засіданні 17-ї сесії депутат Трускавецької міської ради Микола Сеньків вийшов з фракції партії Конгресу Українських націоналістів. Він публічно заявив, що звинувачення проти заступника міського голови Олександра Ткаченка були безпідставними й попросив в нього вибачення, за поширення неправдивої інформації. «Визнаю, що помилився, повіривши однопартійцям!  Мені обіцяли надати беззаперечні докази, яких я й досі не отримав. Вважаю, що мене використала фракція для дискредитації діючої влади», йдеться в заяві депутата. Зазначимо, що до цього депутат разом з іншими колегами по фракції звинуватили О. Ткаченка в причетності до колишньої «Партії регіонів», та публічно на сесії вимагали його звільнення. На 9 грудня 2016 року призначено судовий розгляд справи за позовом О.О.Ткаченка до Р.Я.Бучковича, А.І.Кісака, М.В.Сеньківа, ГО «Трускавець Автомайдан» про захист честі, гідності, ділової репутації.

 Пояснити  виборцям та присутнім причини виходу з фракції КУНУ  Микола Сеньків вирішив публічно, щоб ця подія не обросла легендами та здогадками. «Сьогодні я не буду розповідати про заплановані сценарії, щодо дискредитації міського голови та його команди. Переконаний, що робота фракції КУНу направлена тільки на те, щоб будь-якою ціною посадити в крісло Голови міста –  одну конкретну людину. Нажаль, така фракція, просто ганьбить ім’я націоналістичної партії, і до Українського націоналізму не має жодного відношення. Адже в їх полі зору – лише меркантильні інтереси та політичні ігрища! І це  –  головна підстава виходу з фракції». Такими заявами депутат шокував присутніх та колег, разом з тим його рішення та слова сказані з трибуни викликали неочікувану реакцію залу, який просто вибухнув шквалом аплодисментів та вигуків «Молодець», «Сміливо», «Браво».

У своєму слові Микола Сеньків подякував Андрію Кульчинському – міському голові Трускавця за неупереджене ставлення до нього попри опозиційну діяльність. Та зазначив, що  міський голова завжди підтримував всі починання на його окрузі.

На завершення депутат Сеньків закликав усіх депутатів та активістів вносити більше конструктиву в роботу ради та перестати очорнювати місто. «Крісло мера треба здобувати не критиканством а реальними, корисними справами. Давайте долучимось всі до розвитку нашого міста. Слава Україні!»

Відео з засідання тут https://www.youtube.com/watch?v=M-QuWj89SvE&edit=vd

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *