Новий торговий центр: багатомільйонні інвестиції, покращення благоустрою, нові робочі місця

В рамках відзначення Дня міста Трускавця у одному з найзаселеніших мікрорайонів курортної столиці відкрився новий торговий центр «Вектор».

Офіційне відкриття проходило 17 червня і розпочалося з молебню для персоналу, котрий відправили місцеві священики на чолі з отцем-деканом Петром Івасівкою.

Рівно в 10.00 двері комплексу відчинилися і люди ринули всередину, оцінюючи «Вектор» як прекрасний замок, котрий наче постав із повітря. Адже ще рік тому тут була стара занедбана автостоянка, котра плавала в час дощів, а металевий паркан ніби нагадував про совкові часи. І ось зараз – красень-комплекс на 8 тисяч квадратних метрів, всередині якого розмістилися чи ще розмістяться «Сільпо», MOYO, Rozetka, Obnova, Sinsay, Kebab, магазини з продуктами, одягом, технікою, аксесуарами, оптика та аптека, кав`ярні, піцерії та довгоочікуваний у Трускавці дитячий простір. Частина з приміщень відкрила двері для відвідувачів сьогодні, частина відкриється в найближчі дні, інші – у липні-серпні ц.р.

Спорудження ТЦ «Вектор» з нуля у час війни за рекордно короткий проміжок часу (біля 11 місяців) стало можливим завдяки багатомільйонним інвестиціям, у тому числі закордонним. Облаштування кожного окремого магазину всередині – це теж додаткова інвестиція. Очевидно, що вкладаючи солідні кошти в такий комплекс, інвестори добре прорахували всі фактори, зокрема і те, що Трускавець – безпечне мсто з великою кількістю додаткових гостей, котрі поряд з мешканцями становитимуть основу покупців. Реалізувала проєкт компанія «Ріел Естейт Груп».

Спорудження та відкриття ТЦ «Вектор» – це також створення комфортного і сучасного простору для реалізації бізнес-ідей підприємців. А ще – додаткові робочі місця. Тільки в «Сільпо» їхня кількість сягає 180 осіб, а в загальному число нових робочих місць перевищить 400 осіб. Для Трускавця це важливо, подібно як важливими є формування транспортної розв`язки на Стебницькому кільці, вирішення інженерно-технічних питань, пов’язаних з водовідведенням, творенням нових привабливих локацій, де можна і шопінгом зайнятися, і з дітьми погуляти.

До речі, в день відкриття для малечі організували різноманітні атракції, і юних відвідувачів було дуже багато. Здавалося, що всі діти Трускавця прийшли, щоб оцінити по достоїнству переваги нового комплексу на Стебницькій, 43-А. Завітали на відкриття ТЦ «Вектор» і міський голова Андрій Кульчинський спільно з заступниками Мироном Флюнтом та Святославом Стефанківим.

Відеорепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту