Дорогі трускавчани! Щиро вітаємо вас з Днем вишиванки!

       Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, університет, школу чи садочок.

   Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом, тому й стала справді дорогоцінною. Кожен птах, кожна квітка, що прикрашає вишиванку, має своє символічне значення, спрямоване на добре та щасливе життя. Важливими є також правильно підібрані кольори: червоний, зелений, чорний. Створена руками, така вишиванка всотує не тільки частинку душі того, хто її зробив, а ще є ланкою між минулим, його традиціями і цінностями та сучасністю.

   Цього дня вишиванки одягнуть у Грузії, Чехії, Німеччині, США, Канаді, Литві, Латвії, Польщі, Казахстані, Росії, Франції, Румунії, Словаччині, Фінляндії, Норвегії, Таїланді, Мексиці, Шотландії, Єгипті, Південній Африці, Португалії, Ізраїлії, Аргентині, Бразилії.

     Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *