У Трускавці проблема з довгобудами не нова. Старі розвалені будинки, занедбані будівлі на вулицях – роблять місто непривабливим. Деякі такі об’єкти, волею долі опинились у власності ПрАТ «Трускавецькурорт». Мова йде про Курортну поліклініку №1, віллу Ірину, будинок в якому знаходиться Банк АВАЛЬ, а також центральну будівлю де всім знайомий ресторан «Ретро» і Дельта Банк. Більшість цих споруд зачинені, господарська діяльність не ведеться, а отже немає і працівників. Споруди стоять в очікуванні нових власників. Сподівання лише на інвесторів, які б провели реконструкцію, а відтак у мешканців з’являється шанс отримати роботу. Як повідомили представники ПрАТу сьогодні майже по кожній споруді є інвестиційні проекти, а, щоб розпочалась реконструкція земля під будинками має бути оформлена належним чином.

Відтак ПрАТ «Трускавецькурорт» звернувся до депутатів Трускавецької міської ради щодо розподілу відповідних ділянок з метою подальшого їх продажу. Депутати мали багато запитань до господарювання ПрАТу, тож питання обговорили та відклали на наступне пленарне засідання. 
Нагадаємо, що сьогодні з «Трускавецькурортом» ведеться діалог з розрахунком на співпрацю. І вже є результати, адже виконується меморандум укладений між міськрадю та ПрАТ «Трускавецькурортом». 300 тисяч виділено на реконструкцію мереж в центрі міста на вулиці Франка. За угодою ПрАТ збільшив площі орендованої землі над свердловинами, а отже до кінця року до бюджету надійде ще 700 тисяч гривень. На часі створення спільного підприємства по видобутку Нафтусі та реконструкція бювету. Невдовзі план реконструкції буде представлений громадськості Трускавця на слуханнях.

Попри те, що у ПрАТі відбулись чисельні скорочення та кадрові зміни, сьогодні адміністрація підвищила середню зарплатню по підприємству на 1000 гривень і зараз набирає на роботу людей. У січні цього року ПрАТ “Трускавецькурорт” заплатив податку на доходи фізичних осіб 509 тисяч гривень (аналогічно минулого року – 318 тисяч.), – ці кошти пішли до міського бюджету. Податки за землю Трускавецькурорту у січні 2015 року складали 96 тисяч, а в січні 2016 року ця цифра зросла вдвічі і складає 330 тисяч гривень.

Незважаючи на напружені стосунки з “Трускавецькурортом” в попередні роки сьогодні бачимо позитивні зрушення. Очевидно, що неприйняття рішень та відтягування розвитку подій, можна розцінити як політичні маніпуляції. Натомість, позитивне рішення по ПрАТу забезпечить місту мільйони додаткових надходжень на розвиток, а за рахунок інвестицій вдасться надати старим будинкам нового життя.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту