Військові зі штурмової роти та «Архангел Михаїл» подякували владі Трускавця за допомогу

Сьогодні до Трускавецької міської ради завітали волонтерки, котрі допомагають нашим військовим практично з початку війни, тобто вже понад дев`ять років. Волонтерки Галина Хилинська та Оксана Радищак зі Стебника від імені військових (штурмова рота 710 бригади) подякували владі Трускавця в особі міського голови Андрія Кульчинського та секретаря міської ради Наталії Пономаренко за допомогу.

Волонтери збирають кошти на автомобілі та на інші потреби. Завдяки акції «Співай задля Перемоги», котру з 2022 року організовує Трускавецький інформаційно-курортний центр» (директорка Галина Клепач), саме для потреб штурмової роти 710 бригади нещодавно з Трускавця було передано 35 тисяч гривень. До речі, в цій штурмовій роті служить і наш трускавчанин з позивним «Архангел Михаїл». Хлопці передали з передової український прапор та висловили вдячність Трускавецькій владі за постійну підтримку й допомогу у вирішенні різних потреб.

Волонтерська спільнота з центром в Стебнику і надалі продовжує допомагати нашим воїнам. Зараз триває збір коштів на ліки, фільтри для води, на берці, навушники, рукавиці та інші потреби, які озвучують наші воїни. Тож просимо підтримати ЗСУ своїми донатами. Реквізити волонтерів: 4441114424670311.

Перейти до вмісту