Координаційний штаб разом із Державним центром зайнятості допоможе звільненим з полону захисникам відкрити власний бізнес та пройти перенавчання. Це частина програми Штабу з відновлення та реінтеграції повернутих з полону громадян України, військовослужбовців і цивільних.

Зі слів керівництва Державного центру зайнятості, учасники бойових дій та звільнені з полону українці можуть отримати грант терміном 3 роки на створення або розвиток власної справи на суму до 250 тисяч гривень, а ті, хто вже є зареєстрованим підприємцем не менше 3 років — до 1 мільйона гривень.

Дружина або чоловік захисника або захисниці може отримати грант до 500 тисяч гривень. Гранти на суму від 250 тисяч гривень надаються на умовах співфінансування — держава компенсує до 70% вартості витрат.

Повернення гранту відбувається у вигляді сплачених податків та зборів. Єдина умова отримання — створення нових робочих місць на період не менше ніж два роки.

Служба зайнятості готова надати нашим ветеранам та  звільненим з полону ваучери для здобуття нових навичок або підвищення кваліфікації за 123 найменуваннями. Сума ваучера складає 27 тисяч гривень.

Заявку можна подати онлайн за посиланням https://voucher.dcz.gov.ua.

Для отримання докладної інформації про можливості та програми звертайтеся до найближчого центру зайнятості або громадських приймальнь Коордштабу.

Перейти до вмісту