Мешканці села Добрівляни отримали юридичні консультації

Фахівці відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» та «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галиною Кітраль та Христиною Лютик провели виїзний прийом громадян в с.Добрівляни Догобицького району. Захід відбувся за участі секретаря Добрівлянської сільської ради Наталії Берегуляк, спеціаліста-землевпорядника сільської ради Олександри Швадчак. 

      Під час прийому громадян, мешканці села Добрівляни отримали юридичні консультації з різних питань, зокрема, про порядок безоплатної передачі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, порядок оформлення спадщини за законом та за заповітом, переоформлення договору дарування, оформлення документів житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інші.

    Крім того, Христина Лютик  провела навчання працівників Добрівлянської сільської ради. Тема міні-лекторію  «Стандарти якості надання громадянам первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування». А Галина Кітраль розповіла їм   про основні положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема наголосила про публічну інформацію з обмеженим доступом: конфіденційна інформація, таємна інформація та службова інформація.

       Нашим читачам ми нагадуємо, що Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розширив свою діяльність. На Дрогобиччині працюють 3 бюро правової допомоги,   працівники  яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та вторинну (забезпечують доступ до адвоката) визначеним категоріям осіб. Окрім того у бюро відвідувачі зможуть скористатися такою послугою, як доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Бюро знаходяться за адресою: м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *