На 102-му році життя відійшов у вічність Павло Корнійович Латиш

 Трускавчанин-довгожитель, перший начальник пожежної частини Трускавця, учасник бойових дій 1941-1945 рр. та підполковник у відставці Павло Корнійович Латиш помер у ніч на 22 січня. Зовсім нещодавно, 25 грудня 2019 року Павлу Корнійовичу виповнилось 102 роки.

 Родом Павло Латиш з Чернігівської області. У 1937 році закінчив навчання в агроекономічному технікумі. У 1941 р. його мобілізували на фронт. Воював, був у полоні, має ордена. Зокрема, орден Богдана Хмельницького III ступеня, який йому вручили у 2010 р. за мужність і самопожертву, виявлені у боротьбі з фашистськими загарбниками у відстоюванні свободи й незалежності Вітчизни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та патріотичне виховання.

 До Трускавця переїхав після демобілізації. З 1949 р. працював у пожежній частині. Спочатку начальником караулу, інструктором з профілактики. Майже за рік служби став начальником пожежної частини. На цій посаді пропрацював з 1949 до 1979 рр.

 За свій вік, майже половину, віддав пожежній службі. Виховав чимало бійців, які пам’ятають свого вчителя та наставника і з трепетом згадують найкращі роки роботи з Павлом Корнійовичем.
Павло Корнійович Латиш завжди був надзвичайно енергійною, доброю та чуйною людиною. Незвичайний довгожитель, ще в 90, бувши вже давно на пенсії, він працював сторожем в котельні неподалік дому. Останні роки свого життя Павло Корнійович прожив у Трускавці разом з донькою.

 Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Павла Корнійовича Латиша. Нехай Бог упокоїть його душу, та, нехай збережеться світла пам’ять про надзвичайного чоловіка, патріота, професіонала, батька та друга – Павла Корнійовича.

Прощання з Павлом Корнійовичем відбудеться сьогодні о 13:00, поховають його у Трускавці. 

За матеріалами публікації 2019 року порталу “Змістовно”

Фото Петра Юрси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *