Завершилась одна з провідних виставок туристичної галузі – Азербайджанська Міжнародна Виставка «Туризму і подорожей» AITF 2016.

Можливістю продемонструвати туристичний потенціал і колорит своїх країн на виставці в Баку скористалися Україна, Білорусь, Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Індія, Індонезія, Іран, Іспанії, Таїланд,Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Чехія.

Україну на виставці представили Трускавець, а саме: Андрій Кульчинський – міський голова, його заступник Олексій Балицький, представники готельно-курортного комплексу «Карпати», Східниця – лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна». А також в Баку на туристичній виставці побували представники Львівської міської адміністрації дипломати Посольства. У заході взяли участь Посол України в Азербайджанській Республіці (АР) Олександр Міщенко та Радник з економічних питань Посольства України в АР Вадим Сидяченко.

В Азербайджані туристична галузь є однією з перспективних галузей нафтового сектору. З боку керівництва республіки AITF завжди виявлялася всіляка підтримка. Основним задумом при організації виставки було створення міцної платформи для переговорів, координації учасників у перейнятті світового досвіду, налагоджені плідних контактів.
Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця за час перебування в Баку провів ряд зустрічей. Зокрема відбулись перемовини з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, Міністром туризму АР, заступником Міністра соціальної політики, керівниками Асоціації Чорнобильців АР та Асоціації Воїнів Нагірного Карабаху.

Обговорили питання співпраці та інвестиційних проектів, які можливо реалізувати в Трускавці. Попередньо було домовлено про те, що військовослужбовців з Азербайджану направлятимуть на лікування до Трускавця за соцстрахівськими путівками.

Відтак, участь у Міжнародній туристичні виставці AITF дала можливість представити Трускавець на центральному туристичному майданчику Азербайджану. Це можливість знайти потенційних клієнтів, провести ряд переговорів, зустрічей, обмінятись думками та пропозиціями в туристичній сфері. Зазначимо, що в останні роки AITF активно розвиває сектор «нерухомість за кордоном», що відображає зростаючий попит на нерухомість в популярних курортних зонах, таких як Трускавець, серед азербайджанських громадян.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту