На регламентній комісії депутати розбирались у правомірності рішення сесії

Комісія з регламенту рекомендує зупинити виконання рішення «Про затвердження документації із землеустрою, проекту відведення, надання земельних ділянок у користування на умовах оренди та припинення постійного права користування земельними ділянками» і внести на розгляд на позачергову сесію Трускавецької міської ради питання про скасування даного рішення.

Депутат Святослав Грабовський, який ініціював засідання припустив, що згадане рішення було прийнято з порушеннями, про що повідомив комісії. Зі слів депутата йому не було відомо про точний перелік питань в рішенні. Зазначимо, що рішення, яке розглядалось на сесії містило питання ПрАТ «Трускавецькурорту» а також 14 земельних питань, що стосувались юридичних та фізичних осіб. А депутат стверджує, що голосував лише за питання ПрАТУ.

Так, Святослав Грабовський ввімкнув аудіо стенограму останнього пленарного засідання сесії для присутніх. Запис почався зі слів Наталії Пономаренко про внесення рішення до порядку денного. Після його прослуховування виникла суперечка між присутніми депутатами. Як відомо, впродовж двох пленарних засідань депутати розглядали згаданий проект рішення, проте він не набирав достатньо голосів. Однак на третьому засіданні рішення було прийняте з поправкою. Це й стало причиною гострого обговорення на комісії. Одні депутати стверджували, що проект рішення юридично вважався новим, а інші намагались роз’яснити колегам, що зміни відбулись лише в назві проекту. А отже проект рішення був оприлюднений та обговорений на земельній комісії.

«Вам відомо, що рішення пройшло процедуру оприлюднення, було розглянуто на земельній комісії, а також текст рішення був надісланий кожному депутату. Давайте не будемо кривити душею стверджуючи, що це був незнайомий вам проект рішення» – наголосила Наталія Пономаренко секретар ради.

Впродовж двох годин присутні наводили різні аргументи, щодо неправомірності прийнятого депутатським корпусом рішення. Наприклад депутат Богдан Габшій сказав, що особисто для нього рішення є «фейком». Пояснив це тим, що деякі пункти зачіпають інтереси виборців округу, за яким він балотувався.

Засідання регламентної комісії завершилось винесенням рекомендаційного висновку – зупинити виконання рішення та внести на розгляд позачергової сесії Трускавецької міської ради питання про його скасування.

 
Світлина від Трускавецька міська рада.
Світлина від Трускавецька міська рада.
Світлина від Трускавецька міська рада.
 
 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту