На вулиці Лесі Українки розпочали заміну водогону перед капремонтом

ТОВ «Трускавецький водоканал» розпочав заміну водопроводу на вул. Л. Українки. Ці роботи були заплановані ще торік, коли сесією міської ради була прийнята програма щодо забезпечення ефективної діяльності водопровідно-каналізаційного господарства ТОВ «Трускавецький водоканал» на 2022 рік, якою передбачено закупівлю матеріалів для заміни мереж водопостачання по вул. Лесі Українки, вул. Стефаника на загальну суму 2 млн 579 тис грн. Виконання робіт проводить ТОВ «Трускавецький водоканал» власними силами.

Протяжність мережі становить 353 метри діаметром 225 мм. Потім вулицю повністю відремонтують.

Як зазначили в Управлінні житлово-комунального господарства, у Трускавці дотримуються дієвої стратегії з ремонту доріг, коли спершу проводять заміну мереж під землею, а вже тоді беруться до ремонту дорожнього покриття. Після розкопок земля має бути добре втрамбованою, аби дорога не просідала, не робились ями, а покриття трималось, тож краще не поспішати з ремонтом покриття вулиці Л. Українки, переконані фахівці. Кошти на капремонт доріг виділяють з міського бюджету і роботи проводитимуть поетапно. Наразі 3 млн 482 тис. грн виділено на вул. Л. Українки (від Стефаника до 49-го будинку). 2 млн грн – на заміну каналізування відрізка – від Стефаника до Дрогобицької, в рамках підготовки до подальшого ремонту. Загалом такі інвестиції в інфраструктуру коштуватимуть місту більш як 10 млн грн.

Крім того, визначено переможця торгів з капітального ремонту Помірецької, вулиці, яка очікує завершення ремонту ще з 2019 року. Зазначимо, що у попередній каденції на цій ділянці було замінено всі мережі комунікацій та повністю підготовлено до фінального асфальтування. Через пандемію, яка вдарила по фінансовій спроможності громади, а потім воєнний стан, місто було змушене призупинити заплановані роботи.

Важливо, що перечислені вище вулиці, де будуть відбуватись капітальні ремонти, належать до центральних доріг, вони знаходяться в густонаселених районах і доведення їх до ладу – завдання, яке не зникало з порядку денного міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Сьогодні, коли країна воює з агресором не так просто фінансувати інфраструктурні проєкти, але завдяки послідовності дій та вдалим управлінським рішенням керівництва міста, депутатів міської ради, маємо певність, що ці роботи успішно завершаться.

Перейти до вмісту