У Трускавці, цими вихідними, для чищення доріг від снігу комунальники задіяли більшу половину снігозбиральної техніки. Загалом у місті є 6 машин, які залучаються для очистки снігу.

«У нашому розпорядженні авотоміль МАЗ, ЗІЛ, Трактори МТЗ  2 одиниці, екскаватор, грейдер, а також три нові роторні машини для тротуарів.  На вихідних працювали два трактори, маз, екскаватор. Посипали соляною сумішшю дороги, відгортали розталий сніг. Місто на ранок має бути чистим, тому найбільше роботи припадає на нічні години з 2 години ночі до 7 ранку, поки не відновлюється рух пішоходів та транспорту по місту», – зазначив Назар Веретка, директор КП «Парк Курортний».  Прибирання міста здійснюється цілодобово, до цього задіяно 16 двірників, 9 з них працюють у парку.

За словами Назара Веретки, цього тижня будуть проводити огляд та ремонт техніки, оскільки погодні умови, наразі, стабілізувались. Перевірити техніку необхідно, щоб у разі погіршення погодних умов – сильного снігу та морозу комунальники могли виконувати роботу і чистити вулиці в посиленому режимі.   

Залишити відповідь

Перейти до вмісту