Фахівці бюро правової допомоги провели семінар для військових – «Пільги та гарантії учасників АТО»

23 січня  у приміщенні Трускавецького міського центру зайнятості відбувся семінар для учасників АТО та демобілізованих на тему «Пільги та гарантії учасників АТО» за участю провідного фахівця відділу надання соціальних послуг Трускавецького міського центру зайнятості Наталі Серняк та головного спеціаліста відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерини Сех.

Під час семінару, головний спеціаліст відділу Трускавецьке бюро правової допомоги розповіла присутнім про нововведення у Законі України “Про безоплатну правову допомогу” в частині норми статті, яка стосуються учасників АТО. Після проведення семінару присутні мали можливість отримати консультації.

Крім того, нагадуємо, що Трускавецьке бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової   знаходиться за адресою: м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00 год. (крім святкових та вихідних днів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *