Навчальні збори за участю резервістів, які не будуть залучені до антитерористичної операції та інших військових дій на сході України.

Відповідно до інформації Львівського обласного військового комісаріату з  29 березня 2018 року згідно плану Міністерства оборони України пройдуть місячні навчальні збори за участю військовозобов’язаних оперативного резерву ОР-1, а саме: 122 – й окремий аеромобільний батальйон (ОАеМБ) який входить до складу 80 окремої аеромобільної бригади що дислокується у в/ч А4165 (Донецька область, місто Дружківка).

Резервісти під час навчальних зборів, які будуть проведені на території Львівської області, пройдуть тактико-спеціальну, вогневу, інженерну, розвідувальну підготовку.

Основними завданнями зборів визначено вдосконалення навичок особового складу із  злагодження підрозділів та  їх  підготовка до виконання завдань за призначенням.

Учасники (військовозобов’язані резервісти) навчальних зборів не будуть залучені до антитерористичної операції та інших військових дій на сході України.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту