Україна відзначає День танкових військ

У 2023 році президент України Володимир Зеленський скасував святкування “радянського” Дня танкіста (10 вересня) та підписав указ про запровадження в нашій країні Дня танкових військ, котре щороку відзначатиметься 14 вересня.

Як зазначив Президент Володимир Зеленський, минулого року в ці дні завершилася Харківська наступальна операція. Примітно, що саме танкові підрозділи були одними з військ в основі ударного кулака ОСУВ “Хортиця”.

“Українські танкісти подолали переважаючу кількість бойових машин окупантів, знищили багато іншої ворожої техніки й затрофеїли 77 російських танків. Саме 14 вересня після стабілізаційних заходів був піднятий український прапор у звільненому Ізюмі. І тому саме 14 вересня Україна завжди відзначатиме професійну силу наших воїнів-танкістів”, – наголосив Президент України.

Міцна броня та щільний вогонь, швидкість маневру та відмінна влучність роблять танкові підрозділи незамінною потужною силою, що здатна зупиняти ворога та долати його спротив.

Ми пишаємося героїчними вчинками воїнів-танкістів і схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за волю та свободу українців.

Шановні воїни-танкісти!

Щиро бажаю Вам скорішого повернення до рідних домівок. Нехай сонце Перемоги осяє нам шлях до благословенного майбутнього у процвітаючій країні.

Слава українським танкістам!

Слава Україні!

Перейти до вмісту