Нечинний третій поверх Міської лікарні може знову запрацювати як Центр Малоінвазивної Хірургії

 У Трускавці експерти Програми “U – LEAD з Європою” представили остаточні напрацювання щодо проекту державно-приватного партнерства (ДПП) “Створення Центру Малоінвазивної Хірургії на вулиці Данилишиних, 62”.

 Робота тривала більш як рік. За цей час групи експертів з Литви, України та Німеччини разом з працівниками управління комунальної власності Трускавецької міської ради створили обґрунтовану пропозицію від Трускавця для приватних партнерів. 

Що передбачає проект?

 Найперше, приватний партнер ремонтує 3-й поверх Лікарні впродовж 1 року. Надалі ці приміщення будуть використовувати для діагностики, підготовчих процедур та реабілітації. Для проведення операцій, приватний партнер закупить необхідне обладнання для операційної на другому поверсі лікарні та орендуватиме її за необхідності. За всі види співпраці приватний партнер здійснюватиме оплату Міській Лікарні. Також, приватний партнер зобов’язується забезпечити мешканців Трускавця пільговими послугами.

 Даний проект ДПП розрахований на 25 років, і не передбачає приватизації приміщення. На цьому наголошують експерти “U – LEAD з Європою”, які надають консультативну допомогу в реалізації державно-приватного партнерства в Україні. Вони впевнені, що Створення Центру Малоінвазивної Хірургії в Трускавці це поштовх для ефективного розвитку медичної галузі міста. Якщо запрацює Центр трускавчани, відпочивальники, гості міста матимуть можливість отримувати медичні послуги на високому рівні за новими технологіями, це забезпечать кваліфіковані працівники, а також високоякісне обладнання. Проект розроблений так, щоб мінімалзувати ризики для міста, як показано в презентації, 87 % ризиків покладені на приватного партнера.

 Щоб перейти до активної фази необхідне рішення сесії, яке дозволить проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту “Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) на вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці”.

 Як зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, місто робить все можливе, щоб забезпечити мешканців та гостей якісною медичною допопмогою, однак для збереження того, що маємо та закупівлі нової техніки, залучення додаткових фахівців необхідні чималі кошти. “Державно-приватне партнерство, яке ми бачили в Польщі працює бездоганно, практично кожна муніципальна лікарня має приватний Центр, який обладнаний за останніми досягненнями медичної техніки. Реалізація даного проекту в Трускавці — це шанс надати нове дихання цілому поверху Лікарні, який зараз пустує та забирає кошти на енергоносії, отримати доступ до новітнього обладнання, забезпечити трускавчанам якісні медичні послуги, розвивати в місті медичний туризм”, – наголосив Андрій Кульчинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *