«Негативні публікації у ЗМІ шкодять туристичній галузі Перемишля і Західноукраїнських міст, однак, ми знаємо, що між українцями та поляками проблем немає», – Януш Гамрищак, заступник мера Перемишля

До Трускавця, з робочим візитом, приїхав  Януш Гамрищак, заступник мера Перемишля, аби обговорити напрямки співпраці двох міст. Він наголосив, що останнім часом, негативні публікації в польських ЗМІ про події з радикальними націоналістами та футбольними хуліганами в  Перемишлі, а, також, нестабільна ситуація в Україні вплинула на потік туристів. За його словами поляки, які бажали відвідати Львів, зазвичай, зупинялись в Перемишлі. Зараз число таких туристів знизилось на 80%. Сам він вважає, що проблема створюється виключно через прискіпливу увагу журналістів до сенсацій, а насправді, між українцями та поляками жодних проблем немає.

На зустрічі з Андрієм Кульчинським – міським головою Трускавця,  Януш Гамрищак повідомив, що Перемишль зацікавлений в рекламній підтримці зі сторони Трускавця. Відтак сторони домовились розмістити банери з інформацією про туристичні цікавинки міст у найбільш людних містах під патронатом міських рад. Особливу зацікавленість , гості з Польщі, виявили до Дельфінарію “Оскар”.  Крім того, представники Перемишля  пропонують реалізацію спільного проекту на отримання Європейського фінансування. Оскільки Перемишль, як і Трускавець, бере участь у різних грантових конкурсах, є бажання створити спільний проект для фінансування реконструкції Парків обох міст.

Обговорили, також, транспортне сполучення між Перемишлем і Трускавцем. Тож, аби спростити та зробити подорож туристів комфортнішою, сторони ведуть перемовини про трансфер зі Львова до Трускавця для туристів з Польщі, які будуть приїжджати новим потягом.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *