Талановита молодь прославляє Трускавецьку громаду на всю Україну – дебютувавши в ФК «Львів» футболіст із Доброгостова перейшов у «Динамо»

Лише двоє футболістів «Львова» пройшли відбір і потрапили до заявки київського «Динамо» на наступний сезон. Серед них – Тарас Михавко уродженець села Доброгостів Трускавецької територіальної громади. Майбутня зірка українського футболу, Тарас Михавко потрапляв у протокол матчу першої команди «Львова» почав ще восени, а дебютний матч в елітному дивізіоні провів 21 травня — вийшов на заміну у грі проти «Руху». В наступному турі — 25 травня з «Чорноморцем» — Михавко отримав місце в стартовому складі і став наймолодшим футболістом «Львова» в сезоні-2022/23, якому показали жовту картку (17 років 359 днів). У сезоні 2022/23 Михавко зіграв 27 матчів і забив 2 голи за ФК “Львів” U-19. На рахунку Тараса 4 матчі в Українській Прем’єр-Лізі.

Така довіра, проявлена до Михавка свідчить про його перспективи та таланти. Конкуренція у захисті у «Динамо» велика. Тому потрібно ще багато працювати. У свої 18 років він вже довів, що наполегливості йому не забракне. Тож вітаємо нашого юного земляка Тараса Михавка з чудовим кар’єрним ростом і бажаємо тільки покращувати свій рівень, здобувати досвід і перемагати!

Перейти до вмісту