Перевізники таки не виправдали довіри трускавчан


Депутати заслухали звіт керівників МПП “Вітязь” та ТзОВ “Інтертранстур”. Роботою перевізників незадоволені ні міський голова ні депутати ні присутні на сесії Трускавецької міської ради.

За словами депутатів, найбільше мешканці скаржаться на роботу водіїв маршруток та на власників фірм-перевізників загалом. Зокрема люди вражені тим, як інколи по-хамськи відносяться водії до пасажирів, не дотримуються графіка. У депутатів були зауваження до зовнішнього вигляду водіїв, до того, що вони курять в салонах, розмовляють по телефону та слухають шансон.
Перевізники у своєму звіті зазначили, що з водіями проводиться виховна робота, за незадовільну поведінку багатьох було звільнено. Також керівник «Інтертранстуру» зазначив, що ціна на перевезення цього року не підвищувалась, і залишається на рівні 2,5 грн. в той час, як у Бориславі, Дрогобичі та області по місту вже давно працюють з тарифом 3 гривні.
Втім депутати не прийняли звіт перевізників. «Очевидно, що у цьому аспекті місто давно потребує змін, і ми ці зміни маємо забезпечити», – наголосив Андрій Кульчинський міський голова Трускавця. Відтак рада підтримала рішення про проведення конкурсу, щодо надання послуг з пасажирських перевезень у Трускавці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *