Підвищення кваліфікації як набуття особою нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей

25 педагогічних працівників з числа освітян СЗШ №3 м. Трускавець та Будинку учнівської творчості 25 серпня та 28 серпня активно долучилися до участі в семінарах на тему «Навчання через гру» та «Соціально-емоційне навчання».

Івенти організовані за фінансової підтримки ГО «Ейрлайт» (NGO «AirLigh») за підтримки фонду «Стрітчайлд» («StreetChild», Великобританія) #StreetChild та підтримки Тренінгового центру для освітян і батьків «EspeRO» #EspeRo.

Педагоги упродовж дводенних курсів підвищення кваліфікації поліпшували уміння та навички з розвитку  у собі та оточуючих соціально-емоційного інтелекту, а також розглядали гру як стратегію в освітньому процесі: сюжетно-рольові та настільні ігри, квест-технології та цифрові технології у співпраці з учнями. 

Наприклад, мета одного із занять –  поглиблювати знання та вміння вчителів використовувати ігрові технології під час організації освітнього процесу (сюжетно-рольові та настільні ігри), упроваджувати й інтегрувати цифрові технології в системі подання навчального матеріалу, організовувати квест-технології;  розглянути інструменти електронного журналу «Нові знання» (поглиблене розуміння використання можливостей електронного журналу).

Заняття відзначалися високим рівнем інетерактивності та залученням усіх учасників в різноманітні активності. Усі учасники отримали сертифікати щодо проходження курсів підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, що відповідно до частини другої статті 54 Закону України Про освіту педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свій професійний і загальнокультурний рівні та педагогічну майстерність. Разом з тим, заклади освіти, в яких працюють педагогічні працівники, мають сприяти їхньому професійному розвитку та підвищенню кваліфікації.

Перейти до вмісту