Доброгостівська музична школа

Доброгостівська музична школа теж наближає нашу перемогу!

Усі ми прагнемо миру в нашій державі і перемоги над лютим окупантом.

Для піднесення духу і віри в Перемогу викладачі та учні Доброгостівської ДМШ провели низку заходів для внутрішньо переселених осіб.

23 березня у церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбулася «Хресна Дорога» під музичним супроводом викладача Козар Р.І. та її учня Пелехача Матвія.

27 березня викладачі Козар Р.І., Шимків Л.М. та учень Пелехач Матвій спільно з представниками Стебницької громади у спеціалізованій школі I–III ст. №7 провели концерт «Молитва за Україну» для тимчасово переселених осіб .

26 березня з нагоди Посвяти України Пресвятій Діві Марії був виконаний твір фортепіанним дуетом у складі викладача школи Стецівки І.І. та ученицею Дашко Софією «Ave Maria” композитор – F.Schubert.

27 березня відбувся концерт: «Реквієм» в пам’ять загиблих маріупольців від російської авіації, які скинули надпотужну бомбу на драмтеатр, де загинуло близько 300 людей. На заході прозвучав твір Ф. Шопена прелюдія e–mollop 28 № 4. Організувала захід Ірина Стецівка

Доброгостівською ДМШ започатковано музичний марафон – реквієм, присвячений пам’яті невинно убієнних жертв війни.

В рамках марафону 28 березня 2022р. викладач Стецівка І.І. виконала Ф. Шопена прелюдію e–moll. Марафон будуть продовжувати викладачі Доброгостівської ДМШ аж до закінчення війни.

24 і 29 березня 2022р. викладачі Доброгостівської ДМШ Грималяк Н.М., Столяр С.Р., Баб’як Г.Р. та учні школи, учасники ансамблю «Гостинець» разом з засновницею міжнародних конкурсів та фестивалів «Співограй» Станіславою Котелянською виступили перед дітьми біженцями з програмою «Трускавець згуртовує друзів». По закінченні програми у III ЗОШ відбувся майстер – клас виготовлення оберегів, ляльок-мотанок, подарунків для наших захисників під назвою «Повертайся живим».

Не зважаючи на реалії сьогодення учні та викладачі школи продовжують навчання, окрім цього проявляючи свою громадянську позицію,беруть участь у різних програмах і конкурсах, тим самим висловлюють підтримку людям які постраждали в наслідок війни. Так, учениця Пікуш Василина взяла участь у благодійному міжнародному патріотичному онлайн конкурсі, прочитавши поезію «Болем озвися…» у супровід «Молитва» М. Гайворонського. Яку виконали викладачі школи : Грималяк Н.М., Столяр С.Р. та Стецівка І.І.

З метою популяризації української народної пісні викладачі Доброгостівської ДМШ,Федитник Г. В. та Шимків Л.М.,провели низьку заходів для ВПО у Модрицькій загальноосвітній школі під назвою «Тільки пісня нам поверне знов нашу юність і любов» (захід відбувся 23, 24 і 28 березня). Цей захід мав продовження у с. Сілець викладачами Пашковським Р.В. та Пашковською І.О.

Крім того викладачі займаються активною волонтерською діяльністю. Всі викладачі пожертвували на потребу ЗСУ по 1000 грн., плели сітки в с. Доброгостів (у дитячому садочку і Народному домі), ліпили вареники, мужчини стояли на блокпостах, допомагали у гуманітарному штабі м.Трускавця, регулярно допомагають продуктами, засоби гігієни та постіль. Передали у воєнний госпіталь цільову гуманітарну посилку з медикаментами.

Продовжуємо боротьбу з лютим ворогом. Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Залишити відповідь

Перейти до вмісту