Представники соціальної сфери Трускавця на форумі «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю: досягнення та виклики сьогодення»

 Представники соціальної сфери Трускавця відвідали форум – «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю: досягнення та виклики сьогодення». Форум відбувся у Львові з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Трускавчани взяли участь в обговоренні суспільно-важливих тем, які стосувались права на здобуття освіти дітей з інвалідністю, реалізації прав осіб з інвалідністю у працевлаштуванні.

 «На форумі також говорили про правове забезпечення осіб з інвалідністю, можливості розвитку об’єднаних територіальних громад. Теми всі актуальні та цікаві, важливо, що у трускавецьких фахівців є чимало напрацювань у цій сфері, відтак, ми не лише слухали спікерів, а й могли поділитись власним досвідом під час обговорень на форумі», – розповідає Наталія Пономаренко, секретар Трускавецької міської ради.

 Також, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Департамент соцзахисту населення ЛОДА відзначив Подякою Надію Заблоцьку – голову Асоціації інвалідів Трускавця  за активну громадську роботу зі здійснення державної політики у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *