Депутати не лише підтримали Програму співфінансування поточних ремонтів багатоквартирних будинків у Трускавці, а й відкоригували її кошторис. Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця ініціював збільшення  фінансування Програми з 500 тисяч гривень до 1 мільйона гривень. Програма затверджується на 4 роки, гроші виділятимуть поступово на ремонти будинків та інші важливі господарські роботи.

Також депутати затвердили зміни до міської цільової Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016-2018 роки. Згідно рішення на 250 тисяч гривень збільшили видатки на капремонти на вулиці Бориславській.

На підтримку КП «Парк Курортний» виділили 180 тисяч гривень. Кошти підуть на оплату малих архітектурних форм з дерева (для ярмарків), а також для покупки шприцемету для відлову собак.

 

 

 

На засіданні 14 сесії, депутати дали згоду на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність  по вул. Пристая –Бойківська Гаражному кооперативу «Карпати». Рішення буде підписане міським головою лише після того, як голова кооперативу покаже на місцевості реальні межеві знаки ділянки. Згідно рішення ділянку надають у власність кооперативу «Карпати». 

Депутати підтримали рішення Про затвердження інвестиційної програми розвитку з надання послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території м.Трускавець.  Як розповів

 

 

 

 

 

Василянський Олександр – директор ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ», – інвестиційна програма лише дає можливість підприємству скоригувати тариф так, щоб закупити нові контейнери та облаштувати майданчики для сміття у місті. До інвестиційної складової також входять витрати на амортизацію та ремонт згаданого обладнання. Майбутній тариф на вивіз твердих побутових відходів будуть формувати згідно чинного законодавства, з урахуванням інвестиційної складової, та подавати на розгляд виконавчого комітету Трускавецької міської ради. 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту