Простір, дружній до дитини облаштували в НВК «СЗШ2-гімназія»

Цей проєкт передбачає закупівлю сучасного обладнання: телевізора, проектора, меблів, розвивальних ігор тощо для спеціального приміщення в школі. Наразі в цьому класі проводяться ремонтні роботи, аби якнайшвидше облаштувати його технікою та меблями від благодійників і відкрити перед новим навчальним роком.

У Трускавці проєкт реалізовує БФ «Рокада» спільно з НВК «СЗШ2-гімназія» та міською радою. Простір дружній до дитини «Liberty Space» – спеціально відведене та відповідним чином облаштоване приміщення, призначене для повноцінного та комфортного дозвілля дітей, проведення роботи, спрямованої на стабілізацію та відновлення їхнього психоемоційного стану та організації інтеграційних заходів. Таких кабінетів, за сприянням «Рокади», на Львівщині започатковано 3 і четвертий у Трускавці. Це місце буде облаштоване так, щоб діти, школярі різного віку могли знайти для себе щось цікаве. Простір можна використовувати для стабілізації психо-емоційний стан дітей- ВПО та дорослих, шляхом проведення тематичних зустрічей тощо.

Трускавецька громада успішно співпрацює з благодійним фондом «Рокада» вже довгий час і разом з ними реалізовує низку проєктів на підтримку ВПО та людей, які опинились в складних життєвих обставинах. Деталі в сюжеті

Перейти до вмісту