З моменту отримання статусу учасника бойових дій або інваліда війни учасник АТО набуває право на безкоштовну послугу з психологічної реабілітації.

Для отримання направлення на реабілітацію учасник АТО повинен звернутись до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання, долучивши посвідчення та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Послуги з психологічної реабілітації можна отримати в наступних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції укладені відповідні договори на 2016 рік :

 

 

Назва

реабілітаційної установи

Адреса
1 Санаторій «Карпатські зорі» с.Модричі, Львівська обл
2 ТзОВ «Хирів-Рент-Інвест» м.Хирів,Львівська обл
3

ТзоВ «Укрреабілітація»

на базі сан. «Перемога»

смт.Ворзель, Київська обл
4 ТзОВ «Комплекс Ріко» м.Чернігів
5 Гром. орг-ція «Центр допомоги та реабілітації учасників АТО»

м.Чернігів

6 Санаторно-оздоровчий комплекс «Джерельце» с.Олександрія, Рівненська обл
7 Санаторій «Новомосковський»

с.Орлівщина,

Ново московський р-н, Дніпропетровська обл.

8 ТзОВ «Дніпропетровський регіональний центр баротерапії» м.Дніпропетровськ
9 ТзОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек»

с.Заозерне, Тульчинський р-н,

Вінницька обл

10 Санаторій «Орізонт» смт.Сергіівка, Бєлгород-Дністровський р-н, Одеська обл
11

ТзОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр»

на базі сан. «Золота Нива»

смт.Сергіівка, Бєлгород-Дністровський р-н, Одеська обл
12 Санаторій «Курорт Березовські мінеральні води»

с.Березівське, Дергачівський р-н,

Харківська обл

Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами, також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, які мають історико-меморіальне або культурно-естетичне значення, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, вистави тощо, в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи, що зумовлене унікальними природними, етнічними та культурним надбанням певної місцевості.

Звертаємо увагу на те, що жодних медичних довідок щодо проходження учасниками АТО психологічної реабілітації реабілітаційна установа не надає (ні самому учаснику АТО, ні жодній лікувальній установі за місцем його проживання, а також за місцем його працевлаштування). Також реабілітаційна установа не заводить жодної медичної картки, історії хвороби тощо на учасника АТО.

Будь-яку інформацію з питань психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою вул.Бориславська,1 або за телефоном 6-82-66.

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту