Роботою Трускавецького “Спортовця” у Комітеті з фізичного виховання та спорту Міносвіти задоволені

26 січня   представники Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, на чолі із начальником відділення Анатолієм Ігнатовичем, перевіряли роботу дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ».

 На Львівщині функціонують 38 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, з яких 1 спеціалізована, а також один дитячо-юнацький спортивний клуб «СПОРТОВЕЦЬ» (м. Трускавець).

Представники відділення обстежили матеріально-технічну базу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», здійснили комплексну перевірку наповненості секцій, а також ознайомилися із штатним розписом, календарним планом заходів тощо, обговорили хід реалізації у м. Трускавець національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року, а також надали організаційну та методичну допомогу щодо проведення фізкультурно-масових заходів.

За підсумком перевірки представники відділення вчергове переконалися, що Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», який працює з 1991 року, має сучасний спортивно-оздоровчий комплекс з плавальним басейном, спортивними залами  (універсальний ігровий, тренажерний, борцівський), тенісними кортами, боксерським рингом, ефективно працює для того, щоб діти трускавецької агломерації росли здоровими і гідно представляли регіон на спортивних стартах різних рівнів.

Інформацію надав заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально-виховної роботи Ігор Гургула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *