Шикарний дитячий простір – для потреб Орова та орівчан

Сьогодні, 9 листопада, відзначаємо День працівників культури. Щирі вітання усім працівникам культурної сфери і майстрам народного мистецтва! Культура об’єднує людей сповнених світла, людей терплячих і сильних, людей, які вміють працювати самовіддано і жертовно. Культура – це не робота, це стан душі і велика місія, покладена Богом. Культура – це хребет нації та надійний щит в час війни. Тож приєднуємося до всіх привітань та побажань на адресу працівників культури і в особливий спосіб вітаємо з професійним святом всіх працівників відділу культури Трускавецької міської ради та його структурних підрозділів.

Тож дуже символічно, що саме в День працівника культури у Трускавецькій громаді було відкрито новий культурний об’єкт – дитячо-молодіжний простір в селі Орів. На другому поверсі Народного дому у одній із двох кімнат сільської бібліотеки немов за помахом чарівної палички появився сучасний громадський простір, де діти можуть і кіно переглянути, і караоке поспівати, і на різні теми поспілкуватися. Така собі міні-УРБАН-бібліотека, яка виконуватиме важливу соціальну функцію в Орівській громаді.

У відкритті оновленого простору, який постав із занедбаної кімнати за кошти міського бюджету, взяли участь міський голова Андрій Кульчинський, староста села Тетяна Сухроменда, начальниця відділу культури Тетяна Татомир.

Перейти до вмісту