Там, де нема місця ліні

Феєрично-зворушливе свято відбулося сьогодні, 16 листопада, в Будинку учнівської творчості м. Трускавця. Тут проходила посвята в гуртківці. Пісенні та хореографічні композиції, циркові номери, вручення символічних свідоцтв гуртківця – все було дуже гарно, вишукано та красиво.

Як зазначила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, такі заходи можемо проводити завдяки нашим воїнам, нашим ЗСУ, котрі тримають небо над Україною, котрі забезпечують нормальний ритм життя в тилу. Низький їм уклін за це та наша шана і подяка.

Будинок учнівської творчості – це не лише будівля. Це десятки гуртків різного спрямування, сотні дітей, котрі обирають те, що їм до вподоби. Тут немає місця ліні, адже БУТ – це про позашкілля, яке дитина обирає собі свідомо, це про творчість, це про хобі та про активний спосіб життя, це про інвестицію у наше майбутнє.

Юних гуртківців вітали головний спеціаліст відділу освіти ТМР Олександра Дирко, директор Будинку учнівської творчості Олег Бачинський та старші колеги, котрі вже не уявляють свого життя без улюблених гуртків. Тож на концерті вони показали чого навчилися за час, проведений в БУТі.

Посвяту у гуртківці здійснив отець Тарас з парафії святого Миколая, виголосивши до дітей натхненне духовне слово.

Дійство посвяти в гуртківці тривало півтори години і стало хорошою нагодою для батьків, дітей та адміністрації закладу переконатися в тому, що Будинок учнівської творчості – це добра перспектива для нашого міста, для нашої громади.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту