Тариф на воду для населення залишиться незмінним

14 червня відбулося позачергове засідання виконкому Трускавецької міської ради. Було прийнято декілька рішень, більшість з них – з соціальних питань (затвердження висновків опікунської ради, призначення помічників дієздатним особам, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування тощо).

Найперше члени виконкому більшістю голосів прийняли рішення «Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 12 місяців 2024 року та встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТОВ «Трускавецький водоканал». Згідно з цим рішенням до 73 грн. 87 коп. за 1 м.куб. води зросте тариф для суб’єктів господарювання (бюджетні та комерційні організації). Рішення вступає в силу з моменту оприлюднення.

Населення м. Трускавця продовжуватиме платити за воду за старим тарифом, який діяв на початок воєнного стану в Україні, тобто по 53 грн. 97 коп. за куб згідно з рішенням виконкому ТМР №268 від 11.02.2022 р.

Виконком дав згоду на закупівлю БПЛА для однієї з військових частин Львівщини. Мова про безпілотник з можливістю нічного бачення.

Перейти до вмісту