Троє трускавчан отримали почесні відзнаки в Польщі

Цими днями у місті Сянок (Республіка Польща) проходить IV Сяноцький Господарський Форум, участь в якому бере і делегація з Трускавця на чолі з міським головою Андрієм Кульчинським. В рамках форуму в різних номінаціях було відзначено кращих представників громад Сянку і Трускавця.

Почесні відзнаки «Кришталевий Лотос» отримали троє трускавчан: Василь Тимчишак, Сергій Чурбанов та о. Василь Полянко.

Василь Тимчишак – воїн, котрий і зараз боронить Україну в найгарячіших точках. На захисті України з 2014 року. В 2015-2020 рр. був депутатом Трускавецької міської ради, активно займався волонтерською діяльністю. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну бере активну участь у бойових діях, був поранений. Відзнаку з Польщі організатори Форуму передали Василеві Тимчишаку через міського голову Андрія Кульчинського.

Сергій Чурбанов – діючий депутат Трускавецької міської ради, учасник Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця, керівник готелю «Трускавець 365», волонтер та меценат. Очолюваний ним готель був перетворений із занедбаної будівлі на зразковий простір відпочинку. Меценатська діяльність окрім допомоги Збройним Силам України полягає також і в підтримці міських та громадських ініціатив, таких як «Трускавецький ЛітФест», пленери з іконопису, соціально значущі проєкти та багато іншого. В 2019 році отримав Грамоту і Подяку від голови Львівської обласної ради за самовіддану працю і вагомий внесок у розвиток туризму і туристичної галузі Львівщини. Будучи уродженцем Кривого Рогу, котрий постійно перебуває під ворожими обстрілами, Сергій Чурбанов з особливим завзяттям включається у різноманітні види допомоги ЗСУ.

Отець Василь Полянко – священик Української Греко-Католицької Церкви, настоятель парафії в селі Новошичі Дрогобицького району, відомий волонтер. Спільно з волонтерськими спільнотами «Клініка стоматології», «Дрогобиччина SOS» та іншими активно допомагає українським воїнам з 2014 року, постійно їздить на Схід України, підтримує бойовий дух, дбає про моральну підтримку воїнів, членів їхніх сімей та всіх людей доброї волі.

Почесна відзнака «Кришталевий Лотос» була започаткована у 2017 році ГО «Європейська інтеграція України» та її керівником, світлої пам`яті Іваном Цегеньком. Нею нагороджують осіб та організації за досягнення в різних номінаціях. Після смерті Івана Цегенька його польські друзі з міста Сянок підхопили естафету та вирішили продовжити добру справу відзначення нагородою тих, хто дійсно її заслужив.

Щиро вітаємо трускавчан Василя Тимчишака, Сергія Чурбанова та отця Василя Полянка з отриманням ними почесної відзнаки «Кришталевий Лотос» та бажаємо всіляких гараздів, здоров`я, благополуччя, а головне – Української Перемоги в близькому часі.

Перейти до вмісту