На фінансування агробізнесу ветеранів можна залучити 3 мільйони гривень

Оголошено конкурс на фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

В межах конкурсу будуть відібрані найбільш перспективні проєкти бізнесових ідей, зокрема, які стосуються ведення агродіяльності.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Український ветеранський фонд.

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 гривень, максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 гривень. Право на отримання фінансової підтримки в межах конкурсного відбору проєктів мають:

1. ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

2. юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Не можуть претендувати на отримання фінансової підтримки особи:

– щодо яких порушено справу про банкрутство (визнано банкрутами) або  перебувають у стадії припинення;

– які мають прострочену заборгованість із сплати податків та обов’язкових платежів більш як два місяці на 1 число місяця прийняття рішення про здійснення виплат;

– юридичні особи, що не провадили господарську діяльність протягом двох попередніх років;

– щодо яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів;

– які є резидентами держави-агресора або співпрацюють із юридичними та фізичними особами такої держави;

– до яких застосовано спеціальні економічні або інші обмежувальні заходи (санкції);

– проєкти яких спрямовані на отримання прибутку від азартних ігор, виробництва та реалізації алкогольних, тютюнових виробів, зброї та боєприпасів, ядерних матеріалів, а також будь-якого іншого майна, що не може перебувати у власності громадян, юридичних осіб, громадських обʼєднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території України;

– які стали переможцями та отримали фінансову підтримку Фонду протягом бюджетного року, у якому подається аплікаційний пакет.

Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Детальніше про конкурс на грант  за посиланням https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business

«На Львівщині ще з 2014 року учасники воєнних дій отримували від органів місцевого самоврядування земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому розпочали ведення агробізнесу. Саме вони та члени їх родин на сьогодні мають право скористатись фінансовою підтримкою від Українського ветеранського фонду», — повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Перейти до вмісту