Трускавчанин Павло Білас здобув звання «Майстер спорту України»

У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, який зібрав понад 200 найсильніших борців зі всієї України. У ваговій категорії 97 кг студент Львівського державного університету фізичної культури Білас Павло (21ФС) потрапив до п’ятірки кращих напівважковаговиків країни, що дало йому змогу здобути високе звання «Майстер спорту України».


У першій сутичці Павлу не вдалося здолати опір майбутнього переможця цих змагань Сагалюка Любомира. Натомість, у втішних сутичках студент ЛДУФК довів свою перевагу над борцем із Полтави, майстром спорту України Онищенком Дмитром (10:0) та над чемпіоном України серед молоді та учасником молодіжної першості Європи, майстром спорту України Вовчанчиним Василем (4:2). У сутичці за третє місце з представником Києва Мохортом Сергієм Павло Білас обрав неправильну тактику, що не дозволило йому завоювати бронзову медаль чемпіонату України.

Отож, вітаємо спортсменів та заслужених тренерів України Петра Біласа і Віктора Первачука з хорошим виступом на чемпіонаті України та виконанням нормативу «Майстер спорту України» Біласом Павлом. Бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *