Трускавецькі школярі «Пліч-о-пліч зі спортом»

Сьогодні учні 5-8 класів СЗШ №3, старшокласники та вчителі взяли участь у шкільній спартакіаді. Під керівництвом вчителя фізичного фиховання Євгена Павловича Саланя та інших вчителів як фізвиховання, так і класних керівників  учні розділились на команди й попрямували у свої секції. На свіжому повітрі, стадіоні та спортивних майданчиках школи проходили футбольні та волейбольні ігри, а також естафети й презентації різних видів спорту й рухових активностей. Змагання з великого та маленького тенісу, баскетболу, футболу та ін. відбувались у спортзалі.

З побажаннями вдалих матчів та змагань відкриття спартакіади відвідав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та Наталія Пономаренко, секретар міської ради. Міський голова відмітив, що дуже приємно бачити такий чисельний шкільний актив на чолі з директором Ігорем Лецюком, які завжди приємно дивують цікавими заходами, а ініціатива – за здоровий спосіб життя, дуже гармонійно вписується у формат СЗШ №3.

Як зазначив директор СЗШ №3 Ігор Лецюк, сьогоднішні спортивні заходи у школі проводились в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч зі спортом» Президента України, з метою формування здорового способу життя та широкого залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я школярів та популяризації і подальшого розвитку видів спорту та рухової активності серед юнаків та дівчат.

Перейти до вмісту