Трускавецькі учні презентували короткометражну стрічку про Трускавець

Прем’єра відбулась у кінотеатрі «Злата». Незважаючи на літні канікули, «Переполох у Трускавці», фільм знятий трускавецькими учнями Галицької кіношколи, зібрав повний зал юних кіноманів.

Головна ідея фільму полягає у тому, що б спонукати глядача жити активним життям, мріяти та зажди рухатись вперед. Втілити в реальність задум можна у Трускавці – місті здоров’я, культури та розваг. Автори сценарію зізнаються, що стрічка задумувалась і як промоційна, адже локації, задіяні у зйомках вповні відображають туристичні майданчики міста та потенціал курорту загалом.

Фільм було відзнято за кошти Українського культурного фонду. У 2018 році проект «Розвиток молодіжного телебачення Трускавця у Львівській області», який підготували фахівці управління розвитку міста, виборов грант на загальну суму 447 тис.грн.

За ці кошти, окрім зйомок фільму, передбачалися навчальні – (майстер-класи з відомими акторами) та практичні (відвідини кіностудії та локаційних майданчиків) заходи.

Родзинкою стрічки стала відома українська акторка Олена Курта(зірка телесеріалу «Школа»), яка зіграла головну роль. Пані Олена приїхала на прем’єру, щоб підтримати юних акторів. «Мені дуже сподобалося працювати з усіма вами, – наголосила акторка, – також я хочу подякувати міській владі за те, що підтримує молодь та культуру, бо без культури не буде нічого. Наш фільм отримав диплом за перше місце у XXIII Міжнародному фестивалі фільмів, телевізійних та радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», який проходив у м.Київ. Цю відзнаку я сьогодні вам привезла!»

Творці стрічки планують фестивальне майбутнє «Переполоху у Трускавці». Вітаємо із прем’єрою керівника та учнів Галицької кіно школи та бажаємо нових звершень та нагород!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *