Трускавець очолює обласний рейтинг за економічними показниками


Трускавець очолює обласний рейтинг за економічними показниками

Львівська обласна державна адміністрація, департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості щомісяця проводить рейтингову оцінку міст та районів області. У березні цього року Трускавець вийшов на 2 місце в рейтинговій таблиці економічних показників, на першому залишається Львів. В порівнянні з минулим роком рейтинг значно зріс, у 2015 – Трускавець займав шосте сьоме місце в ряді 9 міст Львівщини.

Станом на 1 березня Трускавець на першому місці за рівнем виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів; перший за обсягом надходжень податку на землю та обсягом прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком з початку інвестування на одиницю населення, дол. США – 1 місце.

Показники, які враховуються рейтингом стосуються найперше доходів міста. До уваги береться обсяг доходів місцевих бюджетів, рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів (без трансфертів), темп зростання (зниження) доходів місцевих бюджетів (без трансфертів), кількість найманих працівників на 1000 населення, загальна кількість прийнятих звернень громадян та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *