У Трускавці з 28 по 31 травня 2016 року проходив ІІ-ий Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts», у якому взяло участь більш ніж 500 юних талантів з усієї України та з-за кордону, віком від 3-х до 35 років. Учасники продемонстрували свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво та оригінальний жанр.
Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінювало високопрофесійне міжнародне журі з України, Угорщини та Конго: діячі культури і мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів.
31 травня о 20.00 в приміщенні ПК ім. Т.Г.Шевченка у Трускавці відбувся заключний Гала-концерт за участі переможців фестивалю, членів журі та зіркових гостей. Зокрема, глядачі насолодилися виступами Заслуженого артиста України Андрія Князя, півфіналіста телепроекту «Голос країни-3» Блеза Малаби, танцем у виконанні фіналіста телевізійного шоу «Танцюють всі-2» та учасника «Танці з зірками» Віталія Загоруйка, молодого виконавця Мірослава Фіцая, а також переможцями цьогорічного фестивалю. Володаркою Гран-Прі стала гостя з м.Сєвєродонецьк – Єлизавета Будицька.
Ведучими заключного Гала-концерту стали Тарас Богун та Уляна Салій..
Також, під час проведення фестивалю, розважальний комплекс «Cazanova» організував для усіх учасників насичену конфеті-вечірку та запальну дискотеку!
Учасники отримали сертифікати на безкоштовне виготовлення кліпу, пісень, аранжувань. Також фірма «Світ мандрів» вручила учасникам подарункові сертифікати. До того ж подарунки від ТЦ «Роксолана», PRO-аккаунти від МГО «CinemaHall», а також прикраси від ГО «Імперія мистецтв».
Президеент фестивалю Борислава Білоцерківська висловила велику подяку міському голові Трускавця Адрію Кульчинському, його першому заступнику Олександру Ткаченку, начальнику управління розвитку міста Наталі Скибак та головному спеціалісту управління розвитку міста Михайлу Кубасі за підтримку у проведенні та розвитку фестивалю. Окрема подяка санаторію «Кришталевий палац» за наданий концертний зал. Особлива подяка Генеральному партнеру проекту – Торговому центру «Роксолана», що з кожним днем набирає популярності не тільки серед львів’ян, але й серед гостей міста.

Організатори вдячні фотографу фестиваля – Роману Колечківу за допомогу у проведенні усіх заходів, а також іншим партнерам, які долучилися до такого масштабного проекту.
Наступного разу Організатори планують провести ще масштабніше дійство, залучивши партнерів з-за кордону.

Друзі та партнери конкурсу-фестивалю:
Трускавецька міська рада, МГО «CinemaHall», санаторій «Кришталевий палац», санаторій «Royal Hotel and SPA Resort Женева», Туроператор «Світ мандрів», Фотограф Роман Колечків, Розважальний комплекс «Cazanova», Компанія «Ін Тайм», Готель-ресторан «Візит», Санаторно-курортний комплекс «Дніпро-Бескид», Мережа готелів «Набі», Зоопарк «Лімпопо», ТРК Львів, Головний шоу-бізнес портал SHOWBIZA.COM, Сайт міста Львова 032.ua, ФМ Галичина, Медіа-група «ProMedia», «ХІТ-ФМ» 106,4 ФМ ,«Наше радіо» 103,5 ФМ, «Радіо П’ятниця» 100,6 ФМ, Інтернет-журнал «TVBOOM», «Львівська газета», Відкритий суспільний сайт «Трускавецький вісник», Інтернет-газета «Майдан», Спільнота «Lviv Lviving», Паблік «Типовий Трускавець» https://vk.com/typical_t_t, Портал inkorr.com, Портал «Музичний Львів», Міжнародний культурний портал «Експеримент», Система on-line бронювання «УкрЗахід», Сайт громадської журналістики «Колона», «Malina», DK-GRUP (c) D.Kushnir, Компанія «Studio Element», Компанія «A-Trophy», Фотограф Марія Ковалишин, Фотограф Валентина Некрасова, Andrew Yatsiw photography, Фотограф Julia Martin, Фотограф Ulyana Kiral, Фотограф Роксоляна Труш, Фотограф Марта Брицька, Design Studio «TUZ». Ведучі – Тарас Богун та Уляна Салій.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту