Трускавець приймає делегацію із Народної Республіки Китай

10 квітня, перебуваючи з робочим візитом у Китайській Народній Республіці, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписав Угоду про співпрацю з китайським містом-курортом Ліян. Нові партнери не забарилися з візитом у відповідь та приїхали у Трускавець.

«Китайці дуже цінують своє здоров’я та витрачають на це чималі суми грошей. У Ліяні я побачив, значний попит на медичні послуги та зрозумів – ми маємо всі можливості сформувати пропозицію для китайських туристів та реалізувати її в Трускавці. Ми можемо це зробити на базі уже існуючих санаторіїв та готелів відповідного рівня, або це може відбутись, як інвестиційна пропозиція. Випереджуючи питання про відстань скажу, що мене вона не лякає. Як бачимо, наших нових партнерів теж, про це свідчить оперативність, з якою вони приїхали (практично відразу після мого повернення з Китаю). Це говорить про те, що ми їм цікаві. А нам інтересний іхній досвід, те як вони використовують свої природні фактори, як розвиваються у цьому напрямку.

Цей візит є ознайомчим. Думаю те, що вони побачать у Трускавці припаде їм до душі і ця співпраця буде розвиватися. У нас інтернаціональне місто, ми приймаємо гостей з різних куточків світу. Я переконаний, що в наступні кілька років збільшиться потік туристів саме з Піднебесної. Ми маємо для цього великий потенціал. За останні роки можемо бачити як трускавецькі санаторії оновилися, осучаснилися, все йде в рівень з іноземними курортами. Якщо порівняти наші лікувальні заклади з сусідньою Польщею – ми не відстаємо» – розповідає міський голова.

У склад делегації з м.Ліян увійшли представники влади, готельного та будівельного бізнесу, а саме: голова Ліянського комітету Китайської народної політичної узгоджувальної ради; керівник Управління трудових ресурсів і соціального забезпечення м. Ліян; керівник та секретар Робочого комітету Китайської народної політичної узгоджувальної ради с.м.п. Шанхуан міста Ліян; заступник керівника Управління у справах культури, радіо, телебачення і спорту м. Ліян; генеральний директор, заступник генерального директора та фінансовий директор Jiangsu Guoqiang Galvanization Industrial CO., LTD; керівник Сервісного центру іноземних справ; голова та члени правління, а також представник в Україні Китайсько-українського центру обміну культурою та мистецтвом.

Прийняли гостей у міській раді трускавками та «Нафтусею». Після офіційної частини та представлення китайським партнерам провели огляд кількох санаторно-готельних закладів та екскурсію містом.

«Ми працюємо з Китаєм біля восьми років, але цей візит якраз знаковий тим, що це інший напрямок – оздоровлення. В першу чергу я думаю китайські гості будуть вражені тим, що є така перлина в Європі, яка є унікальною своїми водами, які лікують людей.

Китайські туристи є зараз найбажанішими туристами у світі вони шукають оздоровлення та нові місця – це якраз те, чого бракує українським курортам. Китайці – організовані, обізнані туристи. Вони вивчають країну, вивчають культуру, а у Трускавці вони ще й матимуть зиск з того, що вони будуть лікуватися й оздоровлюватися тут на місці.

Трускавець – перша ластівка. В Україні є багато оздоровчих місць, цікавих, але Трускавець є унікальним зі своїми мінеральними водами. На сьогоднішній день велика перевага Трускавця є в тому, що він має 190-літню історію, це великий досвід лікування. Це є позитив, який ми використаємо на користь Трускавця та України», – коментує перебіг зустрічі співорганізатор візиту китайської делегації Котик Юрій, голова правління міжнародної організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Перебуватиме делегація у Трускавці два дні. Окрім ознайомлення з медичною, SPA та бальнеологічною базами курорту планується також візит в Міжнародну клініку відновного лікування В.Казявкіна та перегляд шоу-програми у дельфінарії «Оскар».

Залишити відповідь

Перейти до вмісту