Курс на розвиток позашкілля у Трускавці

Двоє вчителів позашкілля Трускавця візьмуть участь у проєкті «Центр освітніх ініціатив». Роксолана Мартинюк, керівниця гуртка «Школа вокалу «Хвиля» Будинку учнівської творчості та Андрій Жгута, тренер з плавання трускавецького ДЮСК«СПОРТОВЕЦЬ» долучились до 20-ки представників позашкільних закладів Львівщини, які матимуть можливість залучити фінансову підтримку європейських фондів для розвитку гуртків.

Як розповіла Олександра Дирко, головна спеціалістка відділу освіти Трускавецької міської ради (займається, зокрема, залученням різних проєктів та допомагає втілювати їх), дана програма розрахована на 9 місяців. За цей час викладачі проводитимуть цікаві заходи для своїх вихованців та отримуватимуть фінансове заохочення. Якщо заплановане вдало втілюватиметься в життя, наприкінці проєкту, керівники гуртків отримають ще 70 тис. грн на розвиток (закупівлю інвентарю, обладнання тощо).  

Програма «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Урядів Японії і Норвегії та Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW дає можливість залучити фінансову підтримку для розвитку гуртків.

Перейти до вмісту